boots-close-up-cold-208260

Isabel Marant – śniegowce jako idealny wybór na zimę

Projekty Isabel Marant to idealne połączenie prostoty i elegancji. Jej znakiem rozpoznawczym jest minimalizm i elementy stylu boho. Ta koncepcja zaskakująco dobrze sprawdza się także w kwestii śniegowców. Śniegowce Marant to modowy strzał w dziesiątkę i wygoda na najwyższym poziomie.

Wszystkie buty Marant

Śniegowce Isabel Marant to nie pierwsze dzieło artystki, w którym swój unikalny styl wykorzystuje do projektowania butów. Przebojem okazały się stworzone przez nią sneakersy na platformie. To oryginalne połączenie zachwyciło ludzi na całym świecie. Podwyższane sneakersy prezentowały się świetnie, a przy tym były bardzo wygodne. Zestawienie tych dwóch aspektów w pomysłach projektantki to klucz do sukcesu. Wygoda, szczególnie ważna w kontekście butów, gwarantuje powodzenie jej artystycznym wariacjom. Buty na zimę tym bardziej należy wybierać pod kątem względów praktycznych. Isabel Marant – śniegowce to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy wątpią w udane połączenia funkcjonalności i najnowszych trendów.

Charakterystyczny minimalizm

Francuska projektantka przyzwyczaiła nas już do ograniczonej ozdobności swoich dzieł. W przypadku śniegowców zdecydowała się na wykorzystanie elementu praktycznego w charakterze zdobienia. Jej śniegowce wyróżniają się oryginalnym sznurowadłem, które w rzeczywistości stanowi podstawę efektu wizualnego. W niektórych modelach efekt ten dopełnia jeszcze kożuszek w górnej części buta, ale w wielu samo sznurowadło jest w zupełności wystarczające. Minimalizm projektantki jest tak skrajny, że proponuje ona buty w jednolitej kolorystyce. Pozornie czarne sznurowadło wtapia się w tło czarnego buta, ale w rezultacie i tak stanowi o oryginalności całego projektu. Isabel Marant pokazuje całemu światu, że nie trzeba wykorzystywać krzykliwych wzorów i jaskrawych kolorów, aby tworzyć unikatowe dzieła modowej sztuki. Jej praktyczne podejście do tworzonych produktów przesądziło o jej popularności nie tylko w kwestii ubrań, ale także, a może przede wszystkim, butów.

Sprawdź wszystkie śniegowce i kozaki Marki w sklepie Moliera 2:

https://www.moliera2.com/sl/235/damskie-kozaki-i-sniegowce-isabel-marant

Comments are closed.