Mama pracująco-wyjeżdżająca 

Praca w moim przypadku jest dopełnieniem szczęścia, jakie mnie w życiu spotkało. Nie należę do osób namiętnie siedzących w domu. Ciagle mnie nosi, chcę do ludzi, chcę nowych wyzwań, zadań, przygód, podróży. Praca daje mi poczucie wolności, niezależności i sprawia ogromną frajdę. Kluczowa jest niezależność, bo to ona daje komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa większe niż jest w stanie zapewnić najbardziej opiekuńczy facet na świecie. Praca nie może być nudna. Ok, chyba, że przynosi kokosy, to może warto… Natomiast wydaje mi się, że jeśli wkładamy w coś całe serce, mądrość i wysiłek, owocem będą całkiem niezłe środki na życie. 

Tak było w moim przypadku. Wspominałam kiedyś, że mimo, iż nie zdecydowałam się studiować na AWF, moją pasją od długiego czasu był sport, fitness i kształtowanie sylwetki. Żeby zdobyć wiedzę potrzebną dla siebie, skończyłam wiele kursów i z tyłu głowy myślałam, że może kiedyś zamienię tę pasję na pracę.   

I tak też się stało. Zupełnie niespodziewanie! Gdy zobaczyłam filmik z bungee w internecie, oszalałam i czułam, że chcę się tym zająć, tylko jak??? Malutkie dziecko w domu, wiecie, mission impossible! A jednak! Miałam szczęście poznać niezastąpioną wspólniczkę, bez której to wszystko by się nie udało, ale szczęściu jednak trzeba pomagać i ciężko pracować na sukces. Podzieliłyśmy role w tej misji i nawet odległe miejsca zamieszkania (ja – Wawa, Paula -Toruń) nie stały na przeszkodzie stworzenia projektu Bungee Fitness Polska. Jak się później okazało – nie tylko Polska, bo wielu klientów nazywa nas prekursorkami Bungee Fitness na świecie! Zaczęło się od Bungee Workout, więc „Ameryki nie odkryłyśmy”, natomiast fitness i workout to dwie oddzielne sprawy. Stworzyłyśmy własny materiał szkoleniowy, sprzęt, kroki, sekwencje, choreografię. Wszystko było wielokrotnie sprawdzane, ulepszane i pieczołowicie dopięte, więc myślę, że tym zdobyłyśmy serca klientów. Jakością. Z pewnością fakt, że jesteśmy duetem nadal młodych, podobnych do siebie i atrakcyjnych Polek pomógł, ale wiem, że kunszt jest tu najważniejszy:)

W ciągu roku udało nam się wyszkolić ponad 150 instruktorów z Polski i zagranicy. Około 30 klubów ma sprzęt marki Bungee Fitness. Zostałyśmy zaproszone do współpracy w Chinach, Korei Południowej, Szwecji, Czechach, Słowacji, a dużo jeszcze przed nami. Dużo też zawdzięczamy kanałowi YouTube. Dzięki niemu kolaże z naszymi filmikami obiegły świat. Na fb amerykańskiej gazety The Independent osiągnął 15 milionów wyświetleń, na innych nawet 30 mln!!!!! Z pewnością zadajecie sobie pytanie: a co z dzieckiem? Wspominałam, że mam niezastąpioną mamę. Partner też mnie wspiera, więc wszystko jest kwestią logistyki. Wiktor jest przyzwyczajony do podróży. Czasem wspólnych, czasem nie. Najważniejsze, że dobrze mu z babcią i tatą, i nie płacze za mamą. Wówczas byłoby mi trudno wyjeżdżać, a w takiej sytuacji wyjazdy do pracy to nie tylko sama robota, ale i mój czas bez dziecka. Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo potrzebny. Samo odwiedzenie tych krajów i poznanie odrobiny kultury było niezapomnianą przygodą. Nie mogę się doczekać kolejnych. A Wam, moje Drogie/Drodzy, życzę siły i samozaparcia w dążeniu do celu, bo jak widać pracą można zdziałać wszystko, a marzenia się spełniają! 

 

 

 

 

 

https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/bungee-fitness-to-hit-sprawdz-na-czym-polega-trening,273651.html

One comment

  1. Iwonka z USA napisał(a):

    Nati moja kochana! Tak sie ciesze i gratuluje Ci serdecznie odnalezienia wlasnej drogi! Jestes dla mnie wzorem i ja rowniez wierze, ze przy odrobinie samozaparcia i pracy uda sie nam (szczegolnie kobietom z tykajacym zegarem biologicznym) znalezc pasje, w ktorej sie bedziemy realizowac, zarabiac na zycie jak rowniez tworzyc dom i rodzine. Caluje mocno i mam nadzieje ze sie niedlugo zobaczymy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorce

Ciąża to wielkie wyzwanie dla każdej z nas, dla mnie stała się na tyle inspirująca, żeby założyć bloga i dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Na co dzień jestem prezenterką TV i fit freakiem, przez co postanowiłam wykształcić się też w kierunku fitnessu i sportowego managementu. Obecnie dzielę się swoją pasją prowadząc projekt sportowy dla kobiet 'Babki w formie', a także fundacje prozdrowotną dla mam i dzieci "PIPPI'. Zapraszam serdecznie na mojego bloga:)! NATALIA JAKUŁA

Instagram

Sorry:

- Instagram feed not found.