beads-blur-close-up-1680643

Piękne sandały od słynnej projektantki Isabel Marant

Isabel Marant to nie tylko sneakersy. Jedna z popularniejszych modowych marek zachwyca także projektami sandałów. Sandały Isabel Marant to połączenie wszystkiego za co francuska projektantka ceniona jest na całym świecie.

Rozpoznawalny styl

Sandały Isabel można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Jeśli jesteśmy zaznajomieni z dotychczasowymi projektami marki, to bez trudu odnajdziemy wypromowane przez nią motywy także w butach na lato. Marant zasłynęła w świecie mody swoimi minimalistycznymi pomysłami, w których zgrabnie manewrowała elementami stylu boho. Artystyczna bohem wyczuwalna jest też we wzorach jej sandałów. Wiele z projektów w tej kategorii wyróżnia się dekoracyjnymi zdobieniami, które mimo wszystko kojarzą się z elegancką prostotą. Dodatki sygnowane marką projektantki stanowią spójne uzupełnienie jej wyjątkowego stylu. Również seria Isabel Marant – sandały wpasowuje się w artystyczną jakość, do której zostaliśmy przyzwyczajeni.

Praktyczny minimalizm

Wielką zaletą produktów marki Marant jest ich praktyczność. Modowe giganty często stawiają na ekstrawaganckie rozwiązania, które ciężko wyobrazić sobie jako uzupełnienie naszej codzienności. Oglądając projekty ze światowych wystaw często towarzyszy nam przekonanie, że nie są one dedykowane zwykłym zjadaczom chleba. Isabel Marant od lat walczy z tym zaszufladkowaniem. Jej pomysły nadają się zarówno do promowania najnowszych trendów, jak i codziennego użytku. W kwestii butów jest to bardzo ważny aspekt. Wygoda, w tym kontekście, powinna iść w parze ze stylem i nowoczesnym designem. Niewielu projektantów potrafi tak sprawnie łączyć te dwie sfery jak francuska artystka. Przyglądając się jej propozycjom w kategorii sandały możemy być pewni, że będą one wiernym towarzyszami w każdej wakacyjnej podróży.

Wysoka jakość

Marka zasłynęła projektem sneakersów z wbudowaną platformą. Już wtedy mogliśmy przekonać się, że logotyp Isabel Marant stanie się symbolem wysokiej jakości produktów. Marant w swojej pracowni skupia się na wykorzystaniu materiałów, które zapewnią trwałość na lata. Nie inaczej jest w przypadku promowanych jej nazwiskiem sandałów. Sandały Isabel są nie tylko modne i praktyczna, ale też bardzo wytrzymałe.

Sprawdź sandały od Isabel Marant w sklepie Moliera 2.

Comments are closed.