balance-body-close-up-2043590 (1)

Najmodniejsze botki sezonu – Isabel Marant

Botki Isabel Marant to idealny wybór w przypadku jesiennych outfit’ów. Ten rodzaj obuwia świetnie odnajdzie się w sportowych i luźnych stylizacjach oraz jako dopełnienie stylizacji wykorzystującej zwiewne sukienki. Isabel Marant przykłada ogromną wagę do detali, a wszystkie projekty, które wychodzą spod jej ręki są maksymalnie dopieszczone i stworzone ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. 

Isabel Marant – Marka 

Marka powstała w Paryżu w połowie lat dziewięćdziesiątych. Isabel Marant w swoich projektach stawia na minimalizm i najwyższą jakość wykonania. Projekty wyróżnia sportowa elegancja, która doskonale prezentuje się w zestawieniu z praktycznie wszystkimi rodzajami ubrań. Inspiracje Isabel czerpie właściwie ze wszystkiego, od najmniejszych detali, które widać w codziennym życiu po z pozoru nic nieznaczące gesty dłoni. Sneakersy i botki Isabel Marant przyniosły jej największą popularność. Od wielu lat grono wiernych fanów marki się powiększa, Panie doceniają dopracowane w każdym szczególe kolekcje projektantki oraz połączenie wygody i ponadczasowego stylu. Marant we wszystkim co robi stawia przede wszystkim na osobowość i wartościowość. Podczas jej pokazów modelki, które prezentują jej kolekcje, są nie tylko ładnymi kobietami, ale też przede wszystkim są wyjątkowymi postaciami. Jak sama podkreśla, nie chce, aby jej projekty docierały do pustych odbiorców, za którymi nie idzie żadna wartość. 

Isabel Marant – Botki 

Wszystkie projekty Isabel Marant są gwarantem najwyższej jakości i trafiają w gusta wielu kobiet. Botki Isabel Marant to połączenie elegancji i niesamowitego piękna. Wspaniały projekt Isabel Marant Crisi to klasyczne botki wykonane z najwyższej jakości skóry zamszowej. Wyróżniają się ponadczasowym fasonem i perfekcyjnym wykończeniem. Każda stylizacja w klimacie boho powinna zostać uzupełniona właśnie tymi butami. Niezależnie czy ubierasz luźne ubrania czy elegancką, nieco zwiewną sukienkę te botki świetnie będą się prezentować, tworząc spójną i harmonijną całość. Użyte materiały zachwycą każdego, kto będzie miał okazję spotkać się z produktami desygnowanymi logiem marki. 

Comments are closed.